O nás

Vážení přátelé,

děkujeme, že jste navštívili stránky akreditované školy vyzážistiky a barevné typologie Dexter Academy.

Ve spolupráci s předními odborníky na vyzážistiku a barevnou typologii jsme pro Vás připravili akreditované kurzy od profesionálů z oboru. Kurzů vyzážistiky se účastní výhradně vyzážisté z praxe. Můžete u nás absolvovat mezinárodně akreditované kurzy vyzážistiky a barevné typologie, dále odborné kurzy P-shine, prodlužování řas, svatební líčení, večerní líčení a barevnou typologii jako takovou. Díky spojení mezinárodní vzdělávací akademie s tradicí a předních odborníků, jsme pro Vás schopni připravit kvalitní kurzy vyzážistiky jak pro širokou veřejnost, tak i pro odbornou.

Budeme velice rádi, pokud nás navštívíte i po skončení kurzů vyzážistiky. Již mnoho let jsme v kontaktu s absolventy Dexter Academy, řešíme a pomáháme v situacích, kde jsme silní a děláme to velice rádi. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Je nám ctí a velice nás těší vaše úspěchy doma i ve světě. Studenti Dexter Academy působí již ve více jak 27 zemích světa a díky kontaktu s vámi můžeme předávat vaše cenné zkušenosti z praktického světa fitness.

Přejeme vám mnoho úspěchů.
Michal Dusil BBA
ředitel
Dexter Academy Ltd.
Mezinárodně akreditovaná škola s více jak 200 kurzy

Mezinárodní akreditace od certifikační autority IESDíky vysoké úrovni výuky v Dexter Academy jsou vaše certifikáty označeny doložkou mezinárodní certifiakční autority IES. Naše vzdělávací společnost je mezinárodně certifikovaná International Education Society , Londo...

Dexter Academy partnerem mezinárodní výstavyDexter Academy jako prestižní vzdělávací instituce ve fitness a wellness je partnerem úspěšné mezinárodní výstavy Beauty Expo.

Dexter Academy v Českém rozhlasuŘeditel Dexter Academy byl pozván do Českého rozhlasu na příjemné téma regenerace a druhy kurzů pro širokou veřejnost. ...
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!