Kurz vizážistiky: Rekvalifikační


Kurz vizážistiky: Rekvalifikační

Kurz vizážistiky je určen pro všechny zájemce o líčení, pro odbornou i neodbornou veřejnost, pro začínající i pokročilé fotografy a kosmetičky, kteří chtějí mít větší kontrolu nad svým ateliérem co se týká vizáže.

Vizážistický kurz je skvělým vstupem do světa vizáže na špičkové úrovni, který po dokončení kurzu strvdí celosvětově uznávaný certifikát. V pěti dnech intenzivní výuky probereme vše podstatné – od rozlišení tvarů obličeje, až po líčení podle předlohy.

Kurz vizáže je postavený tak, aby zasvětil amatéry do oboru a rozšířil znalosti a schopnosti profesionálům s vyššími nároky. Kurzy vizážistiky navštěvují od prvního dne modelky, aby si každý účastník mohl „osahat“ různé typy pleti a různé typy obličejů.

Vizážisti a lektoři vás povedou v příjemném, pohodlném prostředí. Budete obklopení tou nejlepší technikou, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků. Poslední den kurzu spolu zvládneme závěrečnou zkoušku a nafotíme konečné práce, aby každý mohl mít svou první fotku do portfolia vizážistiky.

Zajímá Vás jak kurz probíhá? Přijďte se podívat a přesvěčte se o kvalitách našich služeb na vlastní oči!

Neváhejte a přihlašte se na KURZ VIZÁŽISTIKY!!!

Vizážistika rekvalifikační kurz DEXTER ACADEMY


Ukázka z druhého dne vizážistického kurzu v Dexter Academy. Kurz pod vedením naší úžasné lektorky Dashy Kopecké. Moc dě...

Posted by Dexter Academy - Vizážistika on 26. květen 2015


Cena, Místo konání, Podmínky, Platba, Formy studia
Délka kurzu: 40 hodin

Formy studia:
  • Víkendové (pouze So,Ne)
  • Intenzivní (vždy pouze Po-Pá)
  • Večerní (vždy pouze Po,St anebo Ut,Ct)
  • Individuální kurz (po dohodě dle možností
více
více

Podmínky přijetí na kurz: Věk nad 18 let, min. SŠ vzdělání, pozitivní osobnost!

Místo konání kurzu: V našich učebnách

Cena: 7900 Kč  
Platba v hotovosti možná PO-NE, 8-18 hod. na recepci.

rekvalifikační masérský kurz

Pokud potřebujete potvrzení pro úřad práce, nyní máte možnost si potvrzení vygenerovat online zde

více
více

Nejprofesionálnější učebny v Dexter academy v Praze
učebna učebna učebna

Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách zde.

Akreditace Ministerstva školství
Akreditace kurzu Kurz vlastní akreditaci MŠMT a pravidelně prochází úspěšným akreditačním řízením bez připomínek. V Dexter Academy máte jistotu stálé kvality a plné profesionality i po mnoha letech.

Mezinárodní akreditace kurzu
Akreditace dai masérského kurzu Akreditace ies masérského kurzu Díky vysoké úrovni kurzu, je certifikát označen doložkou mezinárodních certifikačních autorit. Prošli jsme náročným auditem a tento kurz byl ohodnocen Ratingem jako kvalitní.

Každý půlrok vyhrajte JAGUÁRA
masérské kurzy S každou přihláškou na kurz v Dexter Academy máte větší možnost vyhrát nejlepší masážní stůl JAGUAR v hodnotě 10 000 Kč. Více zde Soutěž

Certifikáty v 15 jazycích
masérské kurzy Certifikát o absolvování kurzu můžete získat v několika jazycích (An.,Sp.,Ne.,Ru.,It...). Prestižní škola Dexter Academy má dlouholetou tradici. Můžete se na ni obrátit kdykoli po kurzu, vždy vám vyjde vstříc. Má pro vás nový klientský servis se stálými zaměstnanci pouze pro vás. Těšíme se na vás s celým týmem profesionálních lektorů.

MASAZE-OBCHOD.cz
Nejlevnější masérské potřeby v České republice. masaze-obchod

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Máte dotaz? napište nám
Máte-li jakýkoliv dotaz, napište nám jej, nebo nám zavolejte: 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolní obrázek Kontrolní obrázek
Opište prosíme kód z obrázku     

    


PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ:

V případě, že je kurz obsazený, využijte možnosti "Nezávazná objednávka" - pokud se daný termín uvolní, budeme Vás informovat emailem.

PRAHA: Vizážistika - intenzivní


PRAHA: Vizážistika - víkendový


banner

REFERENCE

Perfektní, super kurz vizážistiky. Krásně strávené dny v příjemném prostředí. Výuka nad mé očekávání - přišli jsem na spoustu úžasných věcí, triků a to se hodí každé ženě. ;-) Už maluji i kamarádky, příbuzné, je to prostě paráda, úplně mě to pohltilo a přihlásila jsem se na další kurzy. Těším se příště. :)) Verča

REFERENCE

Dexter 1* prostě! Super přístup, moc milí lidé všude kolem (lektorka Dáša, slečny na recepci, v kavárničce atd.) Úsměv kam se člověk podívá, to je naprosto úžasné, až se člověku nechce domů. :) Lektorka charismatická, vnášela do kurzu vizážistiky dobrou náladu, navíc moc moc šikovná, opravdoví profík na svém místě.

REFERENCE

Kurz vizážistiky v Dexter Academy byl naprosto super!!!! Úžasný přístup lektorky Dáši. :) Díky kurzu jsem si rozšířila obzory a možnosti. Jsem moc spokojená a vřele doporučuji všem.

Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!